Filma Shqiptare
Besa e kuqe

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Besa e kuqe

Pershkrimi:
Pėrmbajtja e filmit Trajton historinė e pesė Heronjve tė Vigut tė cilėt u vranė nė njė betejė tė ashpėr gjatė Luftės Antifashise Nacional Ēlirimtare

Ky film eshte pare gjithsej: 22645 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Po vjen ai (CD1)
Jovan Bregu nga punetor i thjeshte ne pronar magazine dhe mb...
Gjithsej eshte shikuar: 22670

 Barbie Mariposa
Filmi Barbie Mariposa
Gjithsej eshte shikuar: 30015

 Kush ma martoi vajzen
Filmi shqiptar Kush ma martoi vajzen
Gjithsej eshte shikuar: 30500


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site