Filma Shqiptare
Tifozet

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Tifozet

Pershkrimi:
Komedia Tifozet me Robert Ndrenika, Roland Trebicka etj...

Ky film eshte pare gjithsej: 52353 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Qendresa 2
Filmi Shqip Qendresa 2 (Film Kosovar)
Gjithsej eshte shikuar: 27380

 Portokalli 5-11
Shikoni Portokalli 5-11
Gjithsej eshte shikuar: 12558

 Une Ti dhe Kasandra
Filmi Une ti dhe Kasandra. Per momentin eshte vetem pjesa e ...
Gjithsej eshte shikuar: 39320


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site