Filma Shqiptare
Gracka

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Gracka

Pershkrimi:
Dy prej oborrėtarėve tė mbretit Zog rekurtohen nga agjenturat e huaja dhe futen ilegalisht nė Shqipėri. Por banditėt tė mashtruar kapen dhe gjatė hetuesisė thyen

Ky film eshte pare gjithsej: 27548 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Pallati 176
Komedia shqiptare me e njekur ne te gjitha koherat
Gjithsej eshte shikuar: 119304

 Portokalli 8-11
Shikoni Portokalli 8-11
Gjithsej eshte shikuar: 12615

 Portokalli 5-9
Shikoni Portokalli 5-9
Gjithsej eshte shikuar: 12613


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site