Filma Shqiptare
Kur zbardhi nje dite

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Kur zbardhi nje dite

Pershkrimi:
Filmi ėshtė ndertuar ne bazen e tri tregimeve, te cilat ne pamjen e jashtme duken te shkeputura nga njera-tjetra, por te para se bashku krjojne njė tablo qe flet pėr heroizmin e njerzve te thjeshtė

Ky film eshte pare gjithsej: 31551 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Dashi pa Brire
Dashi pa Brire me Arian Culiqi dhe Vasillaq Vangjeli
Gjithsej eshte shikuar: 21193

 Zonja nga Qyteti
Meli qe sapo ka mbaruar studimet emerohet ndihmesmjeke ne fs...
Gjithsej eshte shikuar: 107222

 Martesa e Lalushit 1
Filmi Martesa e Lalushit 1
Gjithsej eshte shikuar: 26906


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site