Filma Shqiptare
Mimoza Llastica

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Mimoza Llastica

Pershkrimi:
Mimoza eshte femija me e llastuar e pallatit. Gjithe teke dhe kapricioze ajo nuk do qe me lodrat e saj te luajne femijet e tjere te pallatit. Edhe kur luajne ndonjehere gjithmone do te gjejne shkak per ta prishur lojen.

Ky film eshte pare gjithsej: 30225 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Ceshtja e Blertes
Teatri Ceshtja e Blertes
Gjithsej eshte shikuar: 34171

 Lotet e nenes - Pjesa 3
Pjesa 3 e Filmit Lotet e Nenes
Gjithsej eshte shikuar: 23893

 Une Ti dhe Kasandra
Filmi Une ti dhe Kasandra. Per momentin eshte vetem pjesa e ...
Gjithsej eshte shikuar: 41236


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site