Filma Shqiptare
Keshilltaret

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Keshilltaret

Pershkrimi:
Tė gjithė anėtarėt e kėshillit antifashist tė pranishėm nė njė ceremoni dasme nė fshat arrestohen. Gjermanėt kanė arrestuar edhe dhėndėrin.

Ky film eshte pare gjithsej: 16742 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Nje shoqe nga fshati
Ollga tashme e pergatitet te jape leksione grave jo me si nj...
Gjithsej eshte shikuar: 31971

 Une Ti dhe Kasandra
Filmi Une ti dhe Kasandra. Per momentin eshte vetem pjesa e ...
Gjithsej eshte shikuar: 38608

 Era dhe Lisi
Filmi Kosovar Era dhe Lisi
Gjithsej eshte shikuar: 21374


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site