Filma Shqiptare
Kapedani

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Kapedani

Pershkrimi:
Xha Suloja krenar dhe burr i zakonit qe nuk i bindet grave. Ai vihet ne loje nga grate e rregjimit komunist, ku reklamohej me parrullat e sistemit qe "Gruaja eshte e barabarte me gruan ne cdo pune apo detyre"

Ky film eshte pare gjithsej: 23910 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Kohe e larget
Filmi flet pėr aspektet dramatike tė mesjetės tė personifiku...
Gjithsej eshte shikuar: 13401

 Njeriu me top
Mato Gruda jeton nƫ hasmƫri me familjen e plakut Mere Fizi...
Gjithsej eshte shikuar: 28295

 Njerez dhe Fate 15
Seria 15 e Njerez dhe Fate
Gjithsej eshte shikuar: 32019


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site