Filma Shqiptare
I teti ne bronx

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
I teti ne bronx

Pershkrimi:
Nė pėrvjetorin e vdekjes sė komisarit Ibrahim Kovaēi shtatė nga shokėt e tij tė luftės mėsuesi Arifi, Alma, dr. Borova, Andoni, Rustemi dhe Xhemali shoqėrojnė bustin e komisarit pėr nė fshatin e tij tė lindjes ku do t’i dedikohet njė ceremoni pėrkujtimore.

Ky film eshte pare gjithsej: 20610 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Flaka e maleve
Filmi Shqiptar i titulluar Flaka e maleve
Gjithsej eshte shikuar: 21427

 Nje shoqe nga fshati
Ollga tashme e pergatitet te jape leksione grave jo me si nj...
Gjithsej eshte shikuar: 32037

 UCK - Guariles
Dokumentar mbi UCK nga Televizioni Spanjoll TVE
Gjithsej eshte shikuar: 28508


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site