Filma Shqiptare
Gjoleka, Djali i Abazit

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Gjoleka, Djali i Abazit

Pershkrimi:
Filmi Shqiptar Gjoleka, Djali i Abazit

Ky film eshte pare gjithsej: 33178 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Udha e shkronjave
Puna e atdhetareve e patrioteve tane ne shekuj per perhapjen...
Gjithsej eshte shikuar: 20736

 Kapedani
Xha Suloja krenar dhe burr i zakonit qe nuk i bindet grave. ...
Gjithsej eshte shikuar: 24244

 Dhimbja
Filmi Shqiptar Televiziv Dhimbja
Gjithsej eshte shikuar: 18844


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site