Filma Shqiptare
Gjuetia e fundit

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Gjuetia e fundit

Pershkrimi:
Telekomedi e cila ve ne loje Byrone Politike te Partise se Punes dhe udheheqesin e saj diktatorin Enver Hoxha.

Ky film eshte pare gjithsej: 24382 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Mahmutovit dhe Rexhepov...
Pjesa e tete e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Gjithsej eshte shikuar: 16383

 Djali dhe Mbreti
Filmi Vizatimor Djali dhe Mbreti
Gjithsej eshte shikuar: 34794

 Episodi 4 - Kafeneja jo...
Pjesa 4 e serialit Kafeneja jone
Gjithsej eshte shikuar: 12465


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site