Filma Shqiptare
Adisa dhe Ademi

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Adisa dhe Ademi

Pershkrimi:
Filmi Shqiptar me titull Adisa dhe Ademi

Ky film eshte pare gjithsej: 28438 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Dy here mat
Komedia me Ilo Pincin
Gjithsej eshte shikuar: 20155

 Uka i bjeshkeve te namu...
Filmi i titulluar Uka i bjeshkeve te namuna
Gjithsej eshte shikuar: 13092

 Episodi 2 - Kafeneja jo...
Pjesa 2 e serialit Kafeneja jone
Gjithsej eshte shikuar: 13771


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site