Filma Shqiptare
Eja

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Eja

Pershkrimi:
Filmi Shqiptar Eja. Prodhim i vitit 1987. Regjia: Piro Milkani, Skenari: Petrit Ruka, Producent: Kinostudio Shqipėria e re , Muzika: Ardit Gjebrea.

Ky film eshte pare gjithsej: 36984 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Beni ecen vete
Beni i mesuar nen tutelen e prinderve dhe si djal qyteti e k...
Gjithsej eshte shikuar: 21208

 Episodi 3 - Kafeneja jo...
Pjesa 3 e serialit Kafeneja jone
Gjithsej eshte shikuar: 13760

 Pertej mureve te gurta
Filmi Shqiptar Pertej mureve te gurta
Gjithsej eshte shikuar: 28475


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site