Filma Shqiptare
Une Ti dhe Kasandra

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Une Ti dhe Kasandra

Pershkrimi:
Filmi Une ti dhe Kasandra. Per momentin eshte vetem pjesa e dyte e filmit

Ky film eshte pare gjithsej: 39305 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Fati yne
Filmi Fati yne
Gjithsej eshte shikuar: 91909

 Taulanti kerkon nje mot...
Prmbajtja e filmit Taulanti 4 vjear fmija i vetm i nj f...
Gjithsej eshte shikuar: 16870

 Partizani i vogel Velo
I vogli Velo mezi pret t rritet dhe t bhet partizan i vr...
Gjithsej eshte shikuar: 21117


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site