Filma Shqiptare
Pallati 176

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Pallati 176

Pershkrimi:
Komedia shqiptare me e njekur ne te gjitha koherat

Ky film eshte pare gjithsej: 117554 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Beni ecen vete
Beni i mesuar nen tutelen e prinderve dhe si djal qyteti e k...
Gjithsej eshte shikuar: 20879

 Lepuri me pese kembe
Filmi Shqiptar Lepuri me 5 kembe
Gjithsej eshte shikuar: 30347

 Borebardha
Filmi Vizatimor Borebardha dubluar ne Shqip
Gjithsej eshte shikuar: 20077


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site