Filma Shqiptare
Bombardimi i Natos ne Serbi

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Bombardimi i Natos ne Serbi

Pershkrimi:
Emisioni Zone e Ndaluar me Bombardimi i NATO ne Serbi lufta ne kosove panvasia uÁk ushtria Álirimtare e kosoves shqiperia bashkim kombetare historia Jone

Ky film eshte pare gjithsej: 27280 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Tek Berberi
Agron Llakaj dhe Agim Bajko ne humoret e tyre
Gjithsej eshte shikuar: 13893

 Mahmutovit dhe Rexhepov...
Pjesa e pare e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Gjithsej eshte shikuar: 22782

 Piruet (2 episode)
Komedia e titulluar Piruet (2 episdoet e fundit)
Gjithsej eshte shikuar: 22160


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site