Filma Shqiptare
Shi me Gjak

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Shi me Gjak

Pershkrimi:
Filmi Shqiptar Shi me Gjak

Ky film eshte pare gjithsej: 88200 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Fortuna
Përmbajtja e filmit Lufta e Dytë Botërore. Zana dhe Beni ...
Gjithsej eshte shikuar: 19979

 Nentoka 2
Film nga Halil Budakova. Film Kosovar Shqiptar
Gjithsej eshte shikuar: 16828

 Flutura ne kabinen time
Tom Melgushi i eksituar nga pija endet rrugve duke shqetsu...
Gjithsej eshte shikuar: 35042


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site