Filma Shqiptare
Opingat e Sheros

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Opingat e Sheros

Pershkrimi:
Komedia Opingat e Sheros

Ky film eshte pare gjithsej: 18797 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Balle per balle
Ekranizim i romanit te Isamil Kadarese Dimri i madh. Besnik ...
Gjithsej eshte shikuar: 17094

 Qendresa 2
Filmi Shqip Qendresa 2 (Film Kosovar)
Gjithsej eshte shikuar: 27012

 Beni ecen vete
Beni i mesuar nen tutelen e prinderve dhe si djal qyteti e k...
Gjithsej eshte shikuar: 20807


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site