Filma Shqiptare
Koncert ne vitin 1936

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Koncert ne vitin 1936

Pershkrimi:
Nje kengetare e re Donika dhe nje pianiste Eleni nisin nje turne koncertesh ne qytetet e vogla provinciale duke kaluar me pianon e tyre edhe neper fshatra.

Ky film eshte pare gjithsej: 15571 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Historia e Enver Hoxha
Dokumentar per Enver Hoxha
Gjithsej eshte shikuar: 25523

 Ura e Limuthit (Humor)
Humor nga Behar Mera dhe Rita Lati
Gjithsej eshte shikuar: 19619

 Shtigje Lufte
Kanani nje luftetar i famshem ne te gjithe krahinen e Pezes ...
Gjithsej eshte shikuar: 47602


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site