Filma Shqiptare
Asgje nuk harrohet

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Asgje nuk harrohet

Pershkrimi:
Ngjarjet e filmit zhvillohen ne ditet e pas clirimit por sillen edhe ngjarje nga e kaluara per te hedhur drite mbi fakte dhe karaktere te ndryshme.

Ky film eshte pare gjithsej: 16001 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Ne fillim te veres
N nj qytet bregdetar bhen planet dhe penetrimet e illegal...
Gjithsej eshte shikuar: 17635

 Njeriu me top
Mato Gruda jeton në hasmëri me familjen e plakut Mere Fizi...
Gjithsej eshte shikuar: 28368

 Lulekuqe mbi mure
Jetimt e nj strehe varfnore nn urdhrat e drejtorit dhe k...
Gjithsej eshte shikuar: 18663


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site