Filma Shqiptare
Pylli i lirise

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Pylli i lirise

Pershkrimi:
Vlash Zaka jeton duke kapur kuaj tė egėr. I vėllai partizan ka vrarė njė spiun tė Italianėve kėshtu qė edhe Vlashi ėshtė nė survejim tė plotė.

Ky film eshte pare gjithsej: 15041 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Tek Berberi
Agron Llakaj dhe Agim Bajko ne humoret e tyre
Gjithsej eshte shikuar: 13687

 Mahmutovit dhe Rexhepov...
Pjesa e peste e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Gjithsej eshte shikuar: 14779

 Portokalli 5-11
Shikoni Portokalli 5-11
Gjithsej eshte shikuar: 12085


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site