Filma Shqiptare
Piruet

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Piruet

Pershkrimi:
Komedia Piruet, Nje episod

Ky film eshte pare gjithsej: 36696 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Episodi 7 - Kafeneja jo...
Pjesa 7 e serialit Kafeneja jone
Gjithsej eshte shikuar: 15013

 Ne fillim te veres
N nj qytet bregdetar bhen planet dhe penetrimet e illegal...
Gjithsej eshte shikuar: 17702

 Lotet e nenes - Pjesa 3
Pjesa 3 e Filmit Lotet e Nenes
Gjithsej eshte shikuar: 22711


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site