Filma Shqiptare
Trapi i Vjeter - Trafiku

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Trapi i Vjeter - Trafiku

Pershkrimi:
Komedia Trapi i Vjeter

Ky film eshte pare gjithsej: 103419 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Thirrja
Filmi Shqiptar Thirrja. Kujtim Morava shkon t punoj n nj...
Gjithsej eshte shikuar: 18324

 Saimir
Saimiri (Mishel Manoku ) sht nj i ri q jeton me t jatin...
Gjithsej eshte shikuar: 26406

 Guximtaret
Prmbajtja e filmit Iliri po rritet si nj fmij egoist dhe...
Gjithsej eshte shikuar: 12874


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site