Filma Shqiptare
Shtigje Lufte

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Shtigje Lufte

Pershkrimi:
Kanani nje luftetar i famshem ne te gjithe krahinen e Pezes dhe Shabani nje fshatar i vuajtur perballojne te gjithe djegjet dhe shkaterimet e fshatit dhe me heroizmin e tyre ngrene popullin ne nje hakmarrje te madhe

Ky film eshte pare gjithsej: 47930 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Nje shoqe nga fshati
Ollga tashme e pergatitet te jape leksione grave jo me si nj...
Gjithsej eshte shikuar: 31843

 Isuf Aga
Filmi Shqiptar Isuf Aga
Gjithsej eshte shikuar: 21771

 Nentoka 2
Film nga Halil Budakova. Film Kosovar Shqiptar
Gjithsej eshte shikuar: 16576


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site