Filma Shqiptare
Shi ne Plazh

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Shi ne Plazh

Pershkrimi:
Telekomedi: Robert Ndrenika, Vera Zheji, Elvira Diamanti, Birce Hasko, Viktor Zhusti, Agim Shuke, Mimika Luca. Regjisor Gezim Kame

Ky film eshte pare gjithsej: 140134 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Shi me Gjak
Filmi Shqiptar Shi me Gjak
Gjithsej eshte shikuar: 88542

 Trapi i Vjeter - Trafik...
Komedia Trapi i Vjeter
Gjithsej eshte shikuar: 102306

 Habili dhe Kabili
Filmi Vizatimor Habili dhe Kabili i Dubluar ne Shqip
Gjithsej eshte shikuar: 21523


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site