Filma Shqiptare
Dashuri me krisma

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Dashuri me krisma

Pershkrimi:
Komedia Dashuri me Krisma

Ky film eshte pare gjithsej: 24820 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Komisari i drites
Filmi Shqiptar Komisari i Drites
Gjithsej eshte shikuar: 18269

 Ne dhe Lenini (Kronike)
Kronike mbi filmin Ne dhe Lenini
Gjithsej eshte shikuar: 13130

 Pak Fresk Sonte
Komedia Shqiptare e titulluar Pak Fresk Sonte
Gjithsej eshte shikuar: 25447


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site