Filma Shqiptare
Ne fillim te veres

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Ne fillim te veres

Pershkrimi:
N nj qytet bregdetar bhen planet dhe penetrimet e illegalve pr t hedhur n er nj depo ushtarake me municione.

Ky film eshte pare gjithsej: 17550 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Gjoleka, Djali i Abazit
Filmi Shqiptar Gjoleka, Djali i Abazit
Gjithsej eshte shikuar: 32117

 Udhetim ne pranvere
Filmi i titulluar Udhetim ne Pranvere
Gjithsej eshte shikuar: 12424

 Mahmutovit dhe Rexhepov...
Pjesa e nente e Mahmutovit dhe Rexhepovite
Gjithsej eshte shikuar: 19746


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site