Filma Shqiptare
Rrugicat qe kerkonin Diell

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Rrugicat qe kerkonin Diell

Pershkrimi:
Nebi Surreli së bashku me nënën jeton në varfëri të plotë duke tërhequr një karrocë si shpërndarës qymyri.

Ky film eshte pare gjithsej: 20293 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Nusja dhe Shtetrrethimi
Filmi "Nusja dhe shtetrrethimi" sht prodhuar nga Kinostudi...
Gjithsej eshte shikuar: 22531

 Shoku yne Tili
Filmi Shoku yne Tili
Gjithsej eshte shikuar: 27265

 Lulekuqe mbi mure
Jetimt e nj strehe varfnore nn urdhrat e drejtorit dhe k...
Gjithsej eshte shikuar: 18860


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site