Filma Shqiptare
Cifti i lumtur

Informacione mbi Filmin
Titulli i Filmt:
Cifti i lumtur

Pershkrimi:
Njė komedi pėr jetėn e viteve ‘70. Dy tė rinj qė vijnė nga besime tė ndryshme fetare vendosin tė martohen me njėri tjetrin dhe ua bėjnė tė njohur dashurinė prindėrve tė tyre.

Ky film eshte pare gjithsej: 19572 here

Muzik Shqip
Dergo SMS Falas
Shikoje sa gjithe Ekrani
Dergoja nje Shoku kete Film
 Filma te tjera:
 Gjergj Kastriot Skender...
Film historik mbi heroin kombetar Skenderbeun (1953)
Gjithsej eshte shikuar: 16616

 Episodi 2 - Kafeneja jo...
Pjesa 2 e serialit Kafeneja jone
Gjithsej eshte shikuar: 13778

 Mesazhi
Filmi Shqiptar i titulluar Mesazhi
Gjithsej eshte shikuar: 25455


Ju lutemi Vizitoni Sponsorin tone!!!
SMS Falas

Komentoni me ane te facebook

Perdorni llogarine tuaj ne facebook per te komentuar mbi filmat. Ju lutemi perdorni nje fjalor te moderuarBookmark kete Web Site